Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Kolejní 429/7, Praha, 160 00, Česká republika
Působí ve firmách QFP hotel s.r.o., Last Minute Gift s.r.o. a Quality Fare Property, s.r.o.Sídlo podnikání: Kubánská 2398/1, Brno, 616 00, Česká republika
Sídlo podnikání: Uzenice 50, 388 01
Sídlo podnikání: Ke hrádku 1749/15, Praha, 148 00, Česká republika
Působí ve firmě HruMat s.r.o.Sídlo podnikání: Staré Město 42, 571 01
Sídlo podnikání: Dr. Milady Horákové 316/28, Miroslav, 671 72, Česká republika
Působí ve firmě Sdružení rodičů při ZŠ Miroslav, z.s.Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Norbertov 126/1, Praha, 162 00, Česká republika
Sídlo podnikání: Lesní 1659/13, Most, 434 01