Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Ke Krči 556/46, Praha, 147 00, Česká republika
Působí ve firmách Hyverr s.r.o., OK process, a.s., NuvaraBy s.r.o. a dalšíchSídlo podnikání: Pod Mniší horou 1363/59, Brno, 635 00, Česká republika
Působí ve firmě Synetix, s.r.o.Sídlo podnikání: Pražská 2637/33, Mělník, 276 01, Česká republika
Působí ve firmě Bytové družstvo na PražskéSídlo podnikání: Jakubské náměstí 574, Stařeč, 675 22, Česká republika
Působí ve firmě Zemědělské družstvo Stařeč, družstvoSídlo podnikání: Jiránkova 1137/1, Praha, 163 00
Sídlo podnikání: Na hlídce 2410/13, Praha, 130 00, Česká republika
Působí ve firmě Společenství vlastníků Na Hlídce 13, Praha 3Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Němčany 210, 684 01, Česká republika
Působí ve firmě Myslivecký spolek LutrštékSídlo podnikání: Divišovská 2307/14, Praha, 149 00
Sídlo podnikání: Točitá 1715/4, Praha, 140 00, Česká republika
Působí ve firmách FISH TIME s.r.o., Audentia s.r.o., Areál Eduínka s.r.o. a dalších