Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Teplice nad Metují 92, 549 57
Sídlo podnikání: Mírová 3846, Havlíčkův Brod, 580 01, Česká republika
Sídlo podnikání: Vítězná 200, 544 62, Česká republika
Působí ve firmě Společenství vlastníků pro dům čp. 213 Vítězná - Kocléřov 213Sídlo podnikání: Vojnice, Česká republika
Působí ve firmách SK Sokol Těšetice, z. s. a Těšetická zemědělská, a.s.Sídlo podnikání: Bečváry 5, 281 44, Česká republika
Působí ve firmě Myslivecký spolek RašoviceSídlo podnikání: Prosetín 217, 539 76
Sídlo podnikání: Zahradní 262, Kolín, 280 02, Česká republika
Působí ve firmě MUDr. Kopecký s.r.o.Sídlo podnikání: Palackého 177, Tetčice, 664 17
Sídlo podnikání: Václavská, Chrudim II., Česká republika
Sídlo podnikání: Školní 1003, Otrokovice, 765 02, Česká republika
Působí ve firmě Společenství vlastníků domu č.p. 1003, Školní Otrokovice