28350413
Cyrilometodějská 301, Valašské Klobouky, 766 01
Společnost s ručením omezeným
15. 7. 2009
CZ28350413
| institucionální sektor | Národní soukromé nefinanční podniky |
|---|---|
| velikostní kat. dle počtu zam. | Neuvedeno |
| 00 | Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| 43120 | Příprava staveniště |
| 55 | Ubytování |
| 68200 | Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
| 70100 | Činnosti vedení podniků |
| 77220 | Pronájem videokazet a disků |
| 82100 | Administrativní a kancelářské činnosti |
| G | Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel |
C 62883, Krajský soud v Brně
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Ubytovací služby - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy od 6. 2. 2026
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Ubytovací služby - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - Poskytování služeb pro právnické osoby a svěřenské fondy do 6. 2. 2026 od 29. 1. 2026
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činností zapsaných v živnostenském rejstříku do 29. 1. 2026 od 31. 1. 2022
distribuce léčivých přípravků do 4. 3. 2013 od 8. 9. 2011
provozování nestátního zdravotnického zařízení. Druh a rozsah poskytované péče: Lékárna základního typu v rozsahu následujících činností: - výdejní činnost pro veřejnost - výdej na žádanky pro ambulantní zdravotnická zařízení - výdej léčiv zásilkovým způsobem - příprava léčivých přípravků v rozssahu: léčivé přípravky, u kterých není požadovaná sterilita - provozování odloučeného oddělení pro výdej léčiv a prostředků zdravotnické tevhniky na adrese: Újezd u Valašských Klobouk čp.p. 190, PSČ 736 25 - vstupní kontrola léčivých látek a pomocných láktek do 17. 6. 2014 od 8. 9. 2011
Provozování nestátního zdravotnického zařízení. Druh a rozsah poskytované péče: Lékárna základního typu v rozsahu následujících činností: - výdejní činnost pro veřejnost, - výdej na žádanky pro ambulantní zdravotnická zařízení, - výdej léčiv zásilkovým způsobem, - příprava léčivých přípravků v rozsahu: a) léčivé přípravky, u kterých není požadována sterilita, b) sterilní léčivé přípravky s protimikrobní přísadou, - provozování odloučenéno oddělení pro výdej léčiv a prostředků zdravotnické techniky na adrese: Újezd u Valašských Klobouk čp. 190, PSČ: 763 25, - vstupní kontrola léčivých látek a pomocných látek do 8. 9. 2011 od 14. 12. 2009
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona do 31. 1. 2022 od 15. 7. 2009
Správa vlastního majetku od 29. 1. 2026
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor od 29. 1. 2026
Počet členů statutárního orgánu: 2 do 31. 1. 2022 od 17. 6. 2014
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. od 17. 6. 2014
V souladu se souhlasem valné hromady společnosti ApoPharm.cz L É K Á R N A s.r.o. ze dne 31. srpna 2012 došlo k uzavření smlouvy o prodeji části podniku dle ust. § 487 a § 476 a násl. obchodního zákoníku, která byla uzavřena mezi společností ApoPharm.cz L É K Á R N A s.r.o., IČ: 283 50 413, se sídlem Valašské Klobouky, Krátká 1008, PSČ 766 01, obchodní společností zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 62883, jako prodávající, a společností Česká lékárna,a.s., IČ: 262 30 071, se sídlem Brno, Palackého třída 105, PSČ 612 00, obchodní společností zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3457, jako kupujícím. Předmětem smlouvy je převod části podniku společnosti, a to jeho provozovny – střediska: LÉKÁRNA Valašské Klobouky a OOVL Újezd, přičemž součástí převedené části podniku nebyly žádné nemovitosti. Smlouva o převodu části podniku nabyla účinnosti dne 01.10. 2012. od 4. 3. 2013
Základní kapitál
vklad 200 000 Kč
od 15. 7. 2009jednatel
První vztah: 31. 1. 2022
vznik funkce: 31. 1. 2022
Cyrilometodějská 796, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Člen představenstva
Družstevní 787, Slavičín, 763 21
jednatel
Záhumení 1013, Valašské Klobouky, 766 01
jednatel, Společník
Cyrilometodějská 301, Valašské Klobouky, 766 01
jednatel
První vztah: 31. 1. 2022 - Poslední vztah: 29. 1. 2026
vznik funkce: 31. 1. 2022
zánik funkce: 29. 1. 2026
Cyrilometodějská 796, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
jednatel
První vztah: 12. 3. 2021 - Poslední vztah: 31. 1. 2022
vznik funkce: 15. 7. 2009
zánik funkce: 31. 1. 2022
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
jednatel
První vztah: 7. 3. 2021 - Poslední vztah: 31. 1. 2022
vznik funkce: 15. 7. 2009
zánik funkce: 31. 1. 2022
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
jednatel
První vztah: 15. 7. 2009 - Poslední vztah: 7. 3. 2021
vznik funkce: 15. 7. 2009
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
jednatel
První vztah: 15. 7. 2009 - Poslední vztah: 12. 3. 2021
vznik funkce: 15. 7. 2009
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
od 29. 1. 2026Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
do 29. 1. 2026 od 31. 1. 2022Jednatelé jednají za společnost samostatně.
do 31. 1. 2022 od 17. 6. 2014Způsob jednání: Jednatelé jednají jménem společnosti samostatně.
do 17. 6. 2014 od 15. 7. 2009Společník
První vztah: 31. 1. 2022
Cyrilometodějská 796, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Člen představenstva
Družstevní 787, Slavičín, 763 21
jednatel
Záhumení 1013, Valašské Klobouky, 766 01
jednatel, Společník
Cyrilometodějská 301, Valašské Klobouky, 766 01
Společník
První vztah: 31. 1. 2022
Cyrilometodějská 796, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Společník
První vztah: 12. 3. 2021 - Poslední vztah: 31. 1. 2022
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Společník
První vztah: 7. 3. 2021 - Poslední vztah: 31. 1. 2022
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Společník
První vztah: 15. 7. 2009 - Poslední vztah: 7. 3. 2021
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
Společník
První vztah: 15. 7. 2009 - Poslední vztah: 12. 3. 2021
Krátká 1008, Valašské Klobouky, 766 01, Česká republika
vznik první živnosti: 15. 7. 2009
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona | |
|---|---|
| Obory činnosti |
|
| Druh | živnost volná |
| Vznik oprávnění | 15. 7. 2009 |
Data uváděná na této stránce jsou přebírána z veřejných databází Ministerstva financí a Ministerstva spravedlnosti.
Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na tyto zdroje.
Všechny provedené změny se projeví do 60 dnů i na serveru Podnikatel.cz, který jednotlivá data přebírá automaticky bez ručního zásahu.
Data ohledně klasifikace ekonomických činností jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva financí ČR (MFČR). Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj MFČR, konkrétně na e-mail: ares@mfcr.cz.
Data ohledně právní formy, předmětu podnikání, kapitálu, odpovědných osobách a ostatních skutečnostech jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva spravedlnosti ČR (MSČR). Jakékoliv požadavky na jejich úpravu či odstranění ve veřejných rejstřících je v případě obchodního rejstříku nutno uplatnit postupem podle https://or.justice.cz/ias/ui/podani.