UNIDENT, s.r.o.

Firma UNIDENT, s.r.o., společnost s ručením omezeným. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou C 72124, Krajský soud v Brně. Její základní kapitál je ve výši 200 000 Kč.

Základní údaje o subjektu

IČ:

29297401

Sídlo:

Březnická 5565, Zlín, 760 01

Právní forma:

Společnost s ručením omezeným

Datum vzniku:

8. 11. 2011

DIČ:

CZ29297401

Registr ekonomických subjektů

Statistické údaje

institucionální sektor Národní soukromé nefinanční podniky
velikostní kat. dle počtu zam. 10 - 19 zaměstnanců

Klasifikace ekonomických činností

32500 Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb
461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
68200 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
74990 Všechny ostatní odborné, vědecké a technické činnosti j. n.
772 Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
82100 Administrativní a kancelářské činnosti
855 Ostatní vzdělávání
86230 Zubní péče
869 Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
90390 Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

Obchodní rejstřík

Spisová značka

C 72124, Krajský soud v Brně

Obchodní firma

MUDr. Vítězslav Rabinský s.r.o. od 8. 11. 2011

Právní forma

Společnost s ručením omezeným od 8. 11. 2011

adresa

Březnická 5565
Zlín 76001 od 13. 11. 2013

adresa

Antonínova 4466
Zlín 76001 do 13. 11. 2013 od 8. 11. 2011

Předmět podnikání

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona od 8. 11. 2011

provoz nestátního zdravotnického zařízení v rozsahu: zubní lékařství od 8. 11. 2011

Ostatní skutečnosti

Počet členů statutárního orgánu: 1 do 14. 7. 2026 od 11. 7. 2014

Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. od 11. 7. 2014

Společnost MUDr. Vítězslav Rabinský s.r.o. převzala jako nástupnická společnost v rámci fúze sloučením jmění zanikající společnosti UNIDENT, s.r.o., IČ 292 11 671, se sídlem Zlín, Březnická 5565, PSČ 760 01. od 4. 10. 2013

Kapitál

Základní kapitál

vklad 200 000 Kč

od 8. 11. 2011

Statutární orgán

1 fyzická osoba

Pavla Mollová

Jednatel

První vztah: 14. 7. 2026

vznik členství: 8. 7. 2013

vznik funkce: 8. 7. 2013

Na Kopci 4418, Zlín, 760 01, Česká republika

Historické vztahy

Pavla Hladíková

jednatel

První vztah: 25. 2. 2016 - Poslední vztah: 14. 7. 2026

vznik členství: 8. 7. 2013

vznik funkce: 8. 7. 2013

Na Kopci 4418, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavla Hladíková

jednatel

První vztah: 28. 10. 2015 - Poslední vztah: 25. 2. 2016

vznik členství: 8. 7. 2013

vznik funkce: 8. 7. 2013

Březnická 5566, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavla Kozmanová

jednatel

První vztah: 22. 7. 2013 - Poslední vztah: 28. 10. 2015

vznik členství: 8. 7. 2013

vznik funkce: 8. 7. 2013

Březnická 5566, Zlín, 760 01, Česká republika

MUDr. Vítězslav Rabinský

jednatel

První vztah: 8. 11. 2011 - Poslední vztah: 22. 7. 2013

zánik členství: 8. 7. 2013

vznik funkce: 8. 11. 2011

zánik funkce: 8. 7. 2013

Obeciny XI 3632, Zlín, 760 01, Česká republika

Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.

od 14. 7. 2026

Způsob jednání: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.

do 14. 7. 2026 od 8. 11. 2011

Další vztahy firmy UNIDENT, s.r.o.

1 fyzická osoba

Pavla Mollová

Společník

První vztah: 14. 7. 2026

Na Kopci 4418, Zlín, 760 01, Česká republika

Historické vztahy

Pavla Hladíková

Společník

První vztah: 25. 2. 2016 - Poslední vztah: 14. 7. 2026

Na Kopci 4418, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavla Hladíková

Společník

První vztah: 28. 10. 2015 - Poslední vztah: 25. 2. 2016

Březnická 5566, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavla Kozmanová

Společník

První vztah: 11. 7. 2014 - Poslední vztah: 28. 10. 2015

Březnická 5566, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavla Kozmanová

Společník

První vztah: 13. 11. 2013 - Poslední vztah: 11. 7. 2014

Březnická 5566, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavla Kozmanová

Společník

První vztah: 22. 7. 2013 - Poslední vztah: 13. 11. 2013

Březnická 5566, Zlín, 760 01, Česká republika

Pavel Moll

Společník

První vztah: 22. 7. 2013 - Poslední vztah: 13. 11. 2013

Na Kopci 4418, Zlín, 760 01, Česká republika

Vítězslav Rabinský

Společník

První vztah: 15. 7. 2013 - Poslední vztah: 22. 7. 2013

Obeciny XI 3632, Zlín, 760 01, Česká republika

Marek Konečný

Společník

První vztah: 15. 7. 2013 - Poslední vztah: 22. 7. 2013

Šrámkova 481, Zlín, 763 02, Česká republika

MUDr. Vítězslav Rabinský

Společník

První vztah: 8. 11. 2011 - Poslední vztah: 15. 7. 2013

Obeciny XI 3632, Zlín, 760 01, Česká republika

Živnostenský rejstřík

vznik první živnosti: 8. 11. 2011

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
  • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • Pronájem a půjčování věcí movitých
  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
  • Výroba zdravotnických prostředků
Druh živnost volná
Vznik oprávnění 8. 11. 2011
Veškeré údaje o ekonomických subjektech, firmách a živnostnících, které zde uveřejňujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků (například obchodního rejstříku či živnostenského rejstříku). Pokud máte za to, že údaje jsou nepřesné či že by z nějakého důvodu veřejně dostupné být neměly, je nutno obrátit se na správce příslušného zdrojového rejstříku se žádostí o opravu či výmaz. Změna či odstranění údaje provedené správcem příslušného veřejně dostupného rejstříku se poté bez nutnosti Vašeho dalšího požadavku promítnou v rámci pravidelné aktualizace i do námi uveřejňovaných údajů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).