Hlavní navigace

Praha má první prodejnu Apple produktů na lukrativním místě

21. 2. 2023

Sdílet

Palác Koruna Autor: Thomas Ledl, podle licence: CC BY-SA 4.0

Více než rok a půl čekala na prostor nová prodejna produktů od společnosti Apple. Od minulého týdne sídlí v Paláci Koruna v Praze na Novém Městě na rohu Václavského náměstí a ulice Na Příkopě.

Jak píše Computerwolrd, je to vůbec první Apple Premium Partner (APP) prodejna v samotném centru Prahy mimo nákupní centrum. Prodejna zde vystupuje pod značkou iWant. 

Nese ducha značky Apple – tedy exkluzivní umístění v srdci evropské či světové metropole. Dlouho jsme čekali, než se uvolnila exkluzivní lokalita v Paláci Koruna. Je to umístění, které si prodejna tak vysoké kategorie zaslouží, vysvětluje Petr Syrůček, majitel a zakladatel skupiny maloobchodního prodeje elektroniky Smarty Brands, do které iWant patří.

V Česku se rozjíždí super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného Přečtěte si také:

V Česku se rozjíždí super rychlé doručení zboží včetně toho nadměrného

Podle informací Computerwolrdu chtěl iWant otevřít prodejnu původně již před Vánoci, ale kvůli chybějícímu vybavení tak mohl učinit až dnes.

APP prodejny totiž podléhají přísným regulím ze strany Applu, mají jasně danou podobu se vzdušným prostředím, minimalistickým uspořádáním a velkými dřevěnými stoly, na kterých jsou produkty prezentovány. Důležitou roli hraje také světlo nebo přesné rozmístění produktů. Součástí APP obchodů je také lepší a zejména rychlejší servis, problém musí být zákazníkovi opraven do 60 minut. (Computerwolrd.cz)

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).