Hlavní navigace

Názory k článku Děkovný dopis. Snadná cesta, jak dát zákazníkovi najevo, že je pro vás důležitý

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 29. 11. 2017 8:02

  Pavel (neregistrovaný) 185.24.236.---

  Možná jsem divný, ale mě takovýto "nadstandardní servis" strašně obtěžuje a štve a je pro mě důvodem, abych příště šel někam jinam. Proč z jednoduchého vztahu ty dodáš službu / zboží, já zaplatím a jsme si kvit, dělat soap operu o 2000 dílech? Kdyby se takto choval každý, u kterého jsem kdy něco koupil, tak strávim život jen čtením děkovných dopisů. A to opravdu nechci.

  Navíc má tento "nadstandardní servis" až komické projevy. Například platím mobily celé rodině, takže v den mých narozeni přijde celé rodině gratulace k narozeninám. A podobně.

  Prostě jak říkám, takováto "péče o zákazníka" mě dokáže odradit od opakovaného využítí stejné firmy.

 • 29. 11. 2017 16:34

  P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Souhlasím. Daleko zajímavější je pro mne zkrátka sleva nebo jiná služba coby již existjujícího zákazníka.

  Jeden příklad. Nakupuji CD v různých zahraničních eshopech. V jednom (z Německa) dostanete za nákup slevový kód na příští nákup. Žádné další podmínky a omezení (jako u nás: platí při nákupu nad ... je třeba využít do ... nelze použít na ...). Prostě jeden kód se slevou 3%. Asi po šesti letech jsem v tom eshopu nakupoval znovu a vzpomněl si na to. A překvapivě, stále fungoval tak, jak bylo tehdy uvedeno. Víc neočekávám.

 • 30. 11. 2017 12:30

  * (neregistrovaný) 193.35.105.---

  1. mě to nepotěší
  2. plýtvá to mým časem
  3. je riziko, že mezi balastem bude něco důležitého

  4. řeknu si, že bych měl zatlačit na cenu, protože když mají čas a peníze na takovéto nesmysly, tak platím zbytečně mnoho