Hlavní navigace

Je tu nový internetový srovnávač. Tentokrát zaměřen na slevové kupóny

31. 3. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com, podle licence: Rights Managed
Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů na jednom místě. Ušetřit se dají desítky, ale i tisíce korun.

Internetový nákupní rádce Srovname.cz spustil novou službu hromadného zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů. Zákazníci díky tomu najdou na jednom místě přes 100 000 slevových kupónů, z nichž kolem 20 000 sníží cenu na tu nejnižší na českém internetovém trhu. Slevy se pohybují ve výši až 2000 korun.

Ilustrační obrázek.
Autor: www.isifa.com, podle licence: Rights Managed

Ilustrační obrázek.

Slevové kupóny zákazníci najdou nově nejen u produktů, ale také všechny pohromadě na speciální stránce přehledně seřazené podle e-shopů i se zobrazením aktuálního počtu produktů se slevovými kupóny. Na této stránce pak stačí zadat e-mail a nakupující bude následně dostávat o všech aktuálních slevách pravidelné informace. Aktuálně jsme jediný porovnávač cen zboží na českém internetu, který tuto službu nakupujícím umožňuje. Věřím, že to bude pro nakupující zajímavá přidaná hodnota, říká David Folprecht, ředitel projektu Srovname.cz. Služba srovnává přes 1,5 milionu položek zboží z více než tisícovky nejvýznamnějších obchodů na českém internetu.

Servery se slevovými kupóny obvykle odkazují na aktuální akce, které mohou nakupující využít přímo v e-shopech nebo na portálech nabízejících na internetu služby. Slevové portály naopak zprostředkovávají přímo uzavření kupní smlouvy na konkrétní službu nebo zboží, zákazník tak má dojem nákupu pouze na slevovém serveru.

A samotný princip nakupování? Zcela jednoduchý s řadou výhod. Zákazník navštíví server s kupóny, vyhledá si konkrétní firmu a zdarma si stáhne kupón či kód, který opravňuje k čerpání určité slevy nebo jiné výhody při nákupu. Až do chvíle uplatnění slevy nemusí nic platit a ničím se nezavazuje. Nemůže se tedy stát, že kupující tím, že zapomene slevový kupón využít v době platnosti, přijde o peníze za jeho pořízení, vyzdvihuje jednu z výhod slevových kupónů Adam Polák z portálu Slevovykupon.net. Existuje také možnost, že místo zadávání slevového kódu se kupující rovnou dostane na stránku se zlevněným zbožím. Více o slevových kopunech nabízí článek Slevové servery mají konkurenci, Češi začínají podléhat slevovým kupónům.

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).