Hlavní navigace

Názory k článku Odborníci varují: Podnikání není poslední štací pro neúspěšné

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 17. 4. 2013 8:42

  Tomášfuk (neregistrovaný) ---.scnet.cz

  Proboha, hned první odstavec mě dostal! Co je to za nesmysl? Na jednu stranu řvou něco o produktivitě, která za "totality" byla mizivá díky "umělé zaměstnanosti a na druhou stranu dělají ještě horší věci. Vžyť je to jak stavění "Hladových zdí" a hlavně spíš, než řešení problému s nezaměstnaností nahrávání zaměstnavatelům k pracovní síle, kterou platí stát, potažmo my z daní, ale jí vytvořené hodnoty shrábne někdo jiný do své kapsy..
  To je z toho, že se nechalo všechno vyrabovat, rozprodat a uzavřít i to, co fungovalo a ke všemu ještě omezit novodobým a nefunkčním "RVHP" EU a Bruselem, který diktuje kvóty i nesmyslná nařízení.
  Musíme dováže maso, obilí, brambory, cukr....?!! Vžyť jsme byli docela soběstační a spoustu komodit ve špičkové kvalitě i vyváželi. A co se kolem toho točilo pracovních míst nejen při prvovýrobě! Kdepak, dokud budeme dovážet to, co můžeme mít z domácí produkce a kolikrát v nepoměrně lepší kvalitě, tak se žádnými opatřeními ze srabu nedostaneme. Dejte lidem práci, která má smysl, ne uměle podporovat zaměstnání, respektivě zaměstnavatele, kteří pak naberou ty, za které dostanou peníze a propustí jiné, z nich "nic nekápne".
  A přestaňte podporovat opravdové vyžírky a lemply.

 • 17. 4. 2013 15:59

  Andrea (neregistrovaný) ---.27.broadband2.iol.cz

  Bože můj, podnikání je především o umění P R O D Á V A T.
  Pokud si někdo, kdo si neumí najít práci, jinými slovy, NEDOKÁŽE P R O D A T sám sebe, jak může proboha podnikat a prodávat služby nebo produkt? Proberte se nahoře!!!

 • 17. 4. 2013 17:14

  P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Tak by slo shrnout ten clanek. Kdyby ty tupe mozky pochopili, ze dokud budou firmy dusit nesmyslne vysokymi odvody za zamestnance (nedavno bylo zverejneno srovnani a je v ramci EU nadprumerne, pri podprumernych platech), tak musi resit vysokou nezamestnanost. Staci je snizit na uroven v UK.

  Stejne tak slozitost predpisu pri podnikani. Kdyz vite ze jsou slozite, tak je zjednoduste ! To je opravdu jak u blbejch na dvorku (= ve snemovne).

  Jak mohou naprosto neschopni lide, kteri se neustale podili predevsim na rozkradani cizich penez rozhodovat co je "smysluplný podnikatelský plán" ? Oni znaji pouze jeden druh "podnikani".

 • 18. 4. 2013 6:35

  jarda (neregistrovaný) ---.inext.cz

  Vždy mně napadne, když mi někdo radí, jak mám správně podnikat, (jsem na ÚP bohužel), proč tento poradce nepodniká sám a jenom radí. Pro běhne mi hlavou jeden z Murphyho zákonů: Kdo to umí, ten to dělá, kdo to neumí, ten to učí (radí), kdo to neumí ani učit, ten to řídí-sněmovna. Bohuže, jak se stát porsdcem mi pan poradce neporadí, neboť na tato místa je tlačenka, ono tam je dost peněz i bez dotací, to se to pak radí.

 • 1. 5. 2013 7:30

  zoro (neregistrovaný) ---.75.broadband2.iol.cz

  přesto se 23 let vytvářeli místa progamově pro taxvanou modrou elitu a dnes tato rakovina rozežrala stát takovým spůsobem že stát je neschopný ,a vdůsledku toho tu vytváří ůčelové zákony které jsou psány na míru těmto uskupením jenž měli bíti elitou

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).