Hlavní navigace

Podnikatel.cz spustil nová diskuzní fóra

10. 3. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 258398
(UVNITŘ VIDEOTUTORIÁL) Podnikatel.cz představuje nová diskuzní fóra, která přinášejí svým uživatelům více možností. Podívejte se na videotutoriál, jak nová fóra ovládat.

Business server Podnikatel.cz spustil nová diskuzní fóra. Ta jsou dostupná na adrese: forum.podnika­tel.cz Nová fóra jsou díky svým rozšířeným možnostem více intuitivnější a přehlednější. Čtenáři tak budou moci pokládat otázky nejen v diskuzi, ale budou moci využít novou službu tzv. vnitřní poštu, která registrovaným uživatelům umožňuje si posílat zprávy navzájem. Ti navíc mohou sdílet v diskuzích i obrázky a přílohy. Nová diskuzní fóra budou dále budou pod přísnějším dohledem administrátorů, tedy lépe ochráněna před nevyžádanými příspěvky, prozradil nové možnosti diskuzního panelu Michael Hovorka, šéfredaktor serveru. Ten ostatně stál za zrodem nového formátu tzv. videotutoriálů, které nová diskuzní fóra provázejí a kterým propůjčil svůj hlas. Videoturiály jsou dostupné na YouTube a také na fanouškovské stránce na Facebooku.

Tip na titulku - EBF- tematicke bloky

Protože nové diskuze přinášejí mnoho rozšířených funkcí, které uživatelům usnadní vkládání jejich dotazů, snažili jsme se videotutoriály právě na tyto funkce více upozornit, dodal Hovorka. Podnikatel.cz tak nyní představuje z třídílného seriálu videotutoriálů první díl, který názorně ukazuje, jak se zaregistrovat a spravovat svůj profil. Ostatně registrace přináší uživatelům nové možnosti. Pouze právě registrovaní uvidí a budou moci přispívat do zcela nové rubriky Firmy, v níž budou moci zadávat a číst poptávky a nabídky pro produkty a služby, najít si investora pro svůj podnikatelský záměr, či nabízet nebo hledat novou pracovní místo. Tuto inzertní rubriku poskytuje business server Podnikatel.cz svým čtenářům zcela zdarma.

tip

Daňová poradna

Až do konce března běží na novém diskuzním fóru Daňová poradna. V ní mohou čtenáři pokládat otázky týkající se daňového přiznání a přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení. Dotazy zodpovídá Jan Molín, daňový poradce společnosti MIVO, který byl tuto středu hostem online chatu. Čtěte více: Čtenáři si nechali v online chatu poradit od daňového poradce

Nová diskuzní fóra nyní běží současně s dosavadními diskuzemi. Ty však budou v brzké době zamčeny a automaticky přesměrovány na nová fóra. Čtenáři o poznatky z již diskutovaných témat nepřijdou, dostupné budou v archivu serveru a bude je možné na serveru i zpětně vyhledat.

FÓRUM: Videotutoriál 1: registrace a profil

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).