Vyzkoušejte interaktivní kontrolní hlášení k DPH, které umožňuje export do XML

15. 1. 2016
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Ilustrační obrázek
Autor: Depositphotos – AllaSerebrina
Ilustrační obrázek
Server Podnikatel.cz nabízí v pilotní verzi interaktivní formuláře kontrolního hlášení k DPH a přiznání k DPH, které umožňují export do XML.

Server Podnikatel.cz nabízí ke stažení aktuální formuláře kontrolního hlášení k DPH a přiznání k DPH. V pilotní verzi navíc formuláře umožňují generování XML souborů pro elektronické podání. Od roku 2016 totiž musí všichni plátci DPH podávat přiznání elektronicky, a to právě ve formátu XML. V tomtéž formátu se musí podávat i kontrolní hlášení. Formulář lze plnohodnotně používat pouze v programech Microsoft Excel verze 2007 a vyšší. Jedná se o pilotní verzi šablony, která je dostupná bezplatně.

Autor článku

Nejnovější články, které vytváří kolektiv autorů redakce Podnikatel.cz. Pro více informací nás kontaktujte, nebo napište šéfredaktorovi

Kvíz týdne

KVÍZ: Pravda, nebo lež? Jak dobře znáte legendární československé retroznačky?
1/10 otázek
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).