Hlavní navigace

Vrháte se do podnikání? Náš průvodce vás začátky provede krok po kroku

10. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jaké štemply potřebujete, kde vezmete peníze nebo jak na základy účetnictví? Odpovědi na tyto otázky najdete ve velkém průvodci pro začínající podnikatele.

Máte nápad, podnikatelský záměr, spoustu energie, ale příliš málo znalostí, abyste se do podnikání pustili. Využijte našeho speciálu, respektive průvodce, který vás úplnými začátky provede. Projděte si základní pojmy, které se týkají například druhů živností a povinností s nimi spojenými. Zjistěte, která nutná potvrzení potřebujete, které úřady musíte obejít a jaké jsou vaše povinnosti vůči zdravotní pojišťovně a případně také sociálce. 

Čtěte také: Jak je u značky důležitý ambasador a influencer. Čtěte velký speciál

Průvodce podnikáním s názvem Jak podnikat nabízí šest podoblastí. Nejdůležitější na samé startovní čáře jsou již zmiňované základní termíny. Průvodce vás seznámí s firemními financemi, jak postupovat, pokud přemýšlíte o byznysu ve světě e-commerce. Další z podoblastí totiž poskytuje základní pojmy právě pro zájemce o založení a provozování e.-shopu. 

Jaké povinnosti máte, pokud chcete podnikat pouze jako OSVČ vedlejší, i na to vám náš průvodce odpoví. Stejně tak pokud budete brát podnikání o mnoho vážněji a vezmete pod svá křídla zaměstnance. Neméně důležitou podoblastí jsou základy účetnictví, které by měl samosebou ovládat každý podnikatel.

Velký průvodce podnikáním: JAK PODNIKAT

Jednotlivé podoblasti: 

  • Základní termíny 
  • Firemní finance 
  • Jak založit a provozovat e-shop 
  • Podnikání na vedlejšák 
  • Přijímáme zaměstnance 
  • Základy účetnictví 
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).