Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Březinova 3970/85, Jihlava, 586 01, Česká republika
Působí ve firmě Společenství vlastníků jednotek obytného domu Březinova 3970/85, 3971/86, JihlavaSídlo podnikání: kpt. Jaroše 2491, Tábor, Česká republika
Sídlo podnikání: Kollárovo nám. 688/5, Olomouc, 779 00, Česká republika
Působí ve firmách Společenství vlastníků pro dům Panská 43/2, Šternberk, Jaroslav Svoboda s.r.o. a Společenství vlastníků Kollárovo nám. 5Sídlo podnikání: Ohmova 409/25, Praha, 109 00, Česká republika
Působí ve firmě ImunomedicA, a.s.Sídlo podnikání: tř. Obránců míru, Bruntál, Česká republika
Sídlo podnikání: Štěpánovská 338, Kostomlaty pod Milešovkou, 417 54, Česká republika
Působí ve firmě MEEZ s.r.o.Sídlo podnikání: Košík 22, 289 35, Česká republika
Působí ve firmě Střelecký spolekSídlo podnikání: Novodvorská 44, Bystřany, 417 61, Česká republika
Působí ve firmě TJ Spartak Bystřany, z.s.Sídlo podnikání: Hřbitovní 226, Králíky, 561 69
Sídlo podnikání: