HLAVA I
§ 31
(1) Z důvodů ochrany utajovaných informací a zvláštních postupů k utajení a zajištění bezpečnosti spravuje ministerstvo hlášené údaje o příslušnících Bezpečnostní informační služby, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru České republiky, Generální inspekce bezpečnostních sborů, Úřadu pro zahraniční styky a informace a vojácích v činné službě ve zvláštním úložišti podle zákona o kybernetické bezpečnosti.
(2) Údaje o příslušnících bezpečnostních sborů poskytují Bezpečnostní informační služba, Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor České republiky, Generální inspekce bezpečnostních sborů a Úřad pro zahraniční styky a informace ministerstvu prostřednictvím Ministerstva vnitra.
(3) Údaje o vojácích v činné službě ministerstvu poskytuje Ministerstvo obrany.
(4) Údaje o příslušnících podle odstavce 1 nebo o vojácích v činné službě se poskytují pouze
a) ministerstvu,
b) Ministerstvu vnitra,
c) Ministerstvu obrany,
d) Úřadu práce České republiky,
e) orgánu Finanční správy České republiky,
f) Ministerstvu financí,
g) Českému statistickému úřadu,
h) poskytovatelům spotřebitelského úvěru v rozsahu a způsobem podle § 27 odst. 3, nebo
i) Ministerstvu spravedlnosti.
(5) Vláda nařízením stanoví zvláštní obsahovou strukturu podání podle tohoto zákona týkajících se příslušníků bezpečnostních sborů a vojáků v činné službě podle odstavce 1.
§ 32
Evidenci zaměstnavatelů a evidenci zaměstnanců vede a údaje v nich spravuje pro účely zpracování jednotného měsíčního hlášení o příslušnících bezpečnostních sborů a vojácích v činné službě ministerstvo v úložišti podle § 31 odst. 1. Osobní identifikační číslo a variabilní symbol pro tyto účely přiděluje a doručuje ministerstvo.