Hlavní navigace

Názory k článku Exkluzivně: Další fakta v poplatkovém skandálu - v ČT pracoval člověk, který nyní figuruje u Kalcsa i BSPLP

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 8. 2008 22:49

  anonymní 213.29.20.---
  Je zajímavé zadat jméno pana doktora, jeho ženy a dvou dcer do vyhledávání na www.justice.cz.
  Judr. Blanka figuruje v sedmi akciových společnost buď jako Předseda představenstva nebo předseda dozorčí rady. Mgr. Blanka v těch samých funguje jako předsedkyně nebo místopředkyně dozorčí rady, přinejhorším pouze jako člen rady. Denisa zřejmě teprve začíná, tak je pouze ve třech a.s. člen dozorčí rady.
  Vlastně nevím, zda jsou to manželka a dcery, ale všichni bydlí na stejné adrese a podle roku narození by to tomu odpovídalo.
  Prostě kdo umí, tak umí.
 • 13. 8. 2008 10:01

  Newman (neregistrovaný) ---.zapcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz
  Tihle lidé jsou novodobá mafie. V devadesátých letech to byly tvrdé pěsti a pistole a dnes jsou to bílé límečky a právnické tituly. Obsazují klíčové pozici ve finančních sférách s kontakty na politické špičky , pro takové lidi není problém vyhrávat konkurzy na státní zakázky obzvlášť když se to zařídí tak aby byli jedinými zájemci. Své příbuzné a kamarády dosazují do dozorčích rad a představenstev velkých společností a firem které jsou spojeny s firmami zabývajícími se velkými zakázkami obzvláště ve stavebnictví a strojírenství a s jejich pomocí dokážou "podojit" státní pokladnu o peníze v řádech desítek milionů korun hlavně na úmyslně předražených zakázkách. A co je proti tomuto ubohý koncesionář který se raduje z toho že pár měsíců neplatil 135kč za koncesionářské poplatky za to bullshit co v té ČT dávají.
 • 13. 8. 2008 20:21

  bezejmenny (neregistrovaný) ---.114.ecic.cz
  Ještě bych rád upozornil na firmu LEGAL SOLUTION a.s.....
 • 29. 8. 2008 13:14

  efen (neregistrovaný) ---.atstelcom.cz
  JAko první krok bych navrhoval, aby postižení nebo ti co s nimi solidarizují odmítali veškerou spolupráci s ČT (účinkování v pořadech a vystupování před kamerou, poskytování práv, práce pro ně atd.) event - pro ty co to nevydrží - základní honorář za cokoliv chtít 10135 kč a násobky této částky (třeba za denní nasazení, učinkování před kamerou ...) Já bych do toho šel. Našel by se ještě někdo..?? A nebo zvítězí zase česká zbabělost .??? DOufám, že ne.
  Byl bych moc rád, kdyby to nešlo do ztracena a Čt - konkrétně vedení s p. Janečkem + jejich advokát to pořádně odnesli. Moc rád bych se přidal k hromadné žalobě. Ale je třeba vědět kdo se toho reálně ujal. A pak jen cesta k odvolání ředitele a jeho kamarádů. Zatím jen píšu dopisy a jak se zdá rada Čt se rozhodla že ho bude krýt a dál odmněňovat. Hrůza. Hrůza. Hrůza. Hrůza.
  Jsem přesvědčen, že to co se stalo je jen málo z toho co se dostalo nad hladinu. Až lidé ztratí strach, to budem asi koukat. Tvůrci snažící se něco v ČT uplatnit by mohli vypovídat.
  Pojďme jim za to zatopit.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).