Hlavní navigace

Videobiz

Videobiz.cz

VIDEOBIZ PREMIUM – prémiový video obsah serveru Podnikatel.cz. Zajistíme vám, aby váš byznys viděli čtenáři Podnikatel.cz a BusinessCenter, sledující YouTube i posluchači v podcastech. 

Buďte vidět na největším serveru pro podnikatele v ČR, který měsíčně čte jeden a půl milion Čechů. Nová videa jsou dostupná kromě Podnikatel.cz také na youtube.com/podnikatel a v podcastu.

Máte zájem o spolupráci? Pište na adresu: videobiz@podnikatel.cz

Jak to funguje? 

Na výše uvedeném emailu poptáte video, které vám připravíme na míru. Odpovědí obdržíte cenovou nabídku, která začíná již od 8990 Kč bez DPH. Konečná cena se odvíjí od velikosti firmy, která video prezentaci poptává. V případě, že s nabízenou cenou budete souhlasit, odešleme vám závaznou objednávku, kterou je nutné uhradit. Poté se s vámi spojíme a domluvíme termín natáčení. Pište na adresu: videobiz@podnikatel.cz

Bergsmith - česká značka švýcarských hodinek a její příběh

První kolekci hodinek ACE od společnosti Bergsmith vidělo světlo světa na jaře roku 2020. V době, kdy byl téměř celý svět, natož malý český byznys rybníček, paralyzován pandemií. Zariskovat se vyplatilo. České značce švýcarských hodinek se začíná dařit a nachází si své zákazníky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).