Hlavní navigace

Potřebujete poradit ve věcech právních, anebo daňových? Využijte našich poraden

30. 4. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com, podle licence: Rights Managed
Pro odpovědi není třeba chodit daleko. Týkají-li se oblasti právní, daňové, anebo začátku podnikání, oslovte odborníky, kteří odpovídají v rámci našich poraden.

Co všechno je třeba pro založení malého obchůdku? Jak postupovat při exekuci zaměstnance? Jak získat peníze za nedodaný materiál? Jak zahrnout srážkovou daň do daňového přiznání?

Odpovědi na všechny tyto otázky a celou řadu dalších není třeba složitě zjišťovat a dohledávat. Nabízí se možnost využít poraden, které nabízí server Podnikatel.cz. Pokud potřebujete poradit v oblasti právní, daňové nebo při začátku byznysu, oslovte naše poradce.

Odborníci odpovídali: Byl jsem na pracovním úřadě. Mohu v daňovém přiznání využít slevu na poplatníka?

Ilustrační obrázek.
Autor: www.isifa.com, podle licence: Rights Managed

Nebuďte na složité otázky sami. Využijte našich poraden. 

Jedná se o fundované profesionály, kteří mají v dané oblasti bohaté zkušenosti. Jejich služby vám mohou pomoci hned ve čtyřech oblastech. Zajímáte-li se například o informace ohledně startu podnikání a založení firmy. Odpovědi na vaše otázky skrze poradny najdete také v oboru mzdového účetnictví a HR. K dispozici je vám také daňový poradce. Hodit by se mohly také služby právní poradny.

Odborníci odpovídali: Dotace na rozjezd podnikání jsou k mání. Víme, kde je hledat

Jednotlivé poradny na Podnikatel.cz: 

Daňová poradna

Na vaše dotazy ohledně daňové problematiky odpovídá Jan Molín, daňový poradce a partner poradenské společnosti MIVO s.r.o. Ptát se ho můžete také na cokoli z oblasti vedení účetnictví, vedení mzdové a personální evidence.

Mzdové účetnictví a HR

V rámci této poradny poskytuje odpovědi Dagmar Kučerová, odbornice v oblasti mzdového účetnictví. Zajistí vám odpovědi na otázky, ať už se týkají například exekucí zaměstnanců, uplatnění daňových slev atd. Prostřednictvím této poradny se vám dostanou také fundované odpovědi z oblasti lidských zdrojů.

 

Potřebujete radu od odborníka? Využijte našich odborných poraden.

Právní poradna

Řešíte-li nějaký problém, který si žádá právní pohled na věc, můžete využít naši právní poradnu. Právníci advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS, kteří spolupracují se serverem Podnikatel.cz, se specializují na obchodní právo, právo nemovitostí, insolvenční právo, likvidaci společností, správu a vymáhání pohledávek, trestní právo, ochranu osobnosti a nekalou soutěž.

Založení firmy

Všechny odpovědi ohledně začátku podnikání, zakládání firem, legislativních nutností aj. můžete získat prostřednictvím další z našich poraden. Odborník Petr Čížek, na kterého jsou vaše dotazy směřovány, při svých odpovědích vychází také z regionálního umístění podnikání.

Server podnikatel.cz nabízí také možnost využít tzv. Volného fóra, kde však na dotazy odpovídají sami čtenáři. Za správnost odpovědí server Podnikatel.cz nezodpovídá. 

Pokud hledáte odpovědi na otázky, které usnadní vaše podnikání, a bohužel, ve výčtu nabízených poraden není taková, která by svým zaměřením mohla odpověď zajistit, dejte nám prostřednictvím diskuze pod článkem vědět. Na základě vašich podnětů rádi oslovíme odborníky i z jiných oblastí. 

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).