Hlavní navigace

Jak zvýšit zájem o váš produkt? Kombinujte nekombinovatelné. Pepsi to zkouší s mlékem

6. 12. 2022

Sdílet

20.6.23 3*/žena, překvapení, šok Autor: Depositphotos.com, podle licence: Rights Managed

Máte skvělý produkt, ale zájem o něj není nikterak převratný anebo postupem času klesá. Je třeba ho zákazníkovi připomenout. Využijte sociální sítě a nejméně možnou kombinaci.  

V oblasti marketingu je třeba hledat neustále nové způsoby, jak v nepřeberné nabídce různých produktů a služeb vyzdvihnout zrovna to vaše dílo, ten váš produkt, tu vaši službu. Vsadit můžete na kombinace s již zavedeným, mezi lidmi běžně používaným. Další sázkou na jistotu jsou sociální sítě, které se staly nedílnou součástí marketingu. 

Stejně jako to udělala například značka Oreo z portfolia společnosti Mondelēz International. Její téměř 5 let starou kampaň „Ukaž, jak si Oreo omlékuješ ty“ zafungovala skvěle. Lidé tak prostřednictvím sociálních sítí, jako je Facebook nebo například Instagram, sdíleli videa s vlastními rituály spojenými s konzumací těchto sušenek. 

Pepsi teď nabízí „špinavou limonádu“ Pilk

Společnost Pepsi sáhla aktuálně po podobném způsobu propagace a do světa vypustila vánoční kampaň. Své zákazníky vybízí, aby si v průběhu vánočních svátků smíchali pepsi s mlékem. Nápoj se nazývá Pilk a mezi fanoušky pepsi není žádnou novinkou. 

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).