Hlavní navigace

Slevomat snížil svůj podíl v serveru Zapakatel.cz. Už není většinovým vlastníkem

Společnost Slevomat oznámila, že snížila svůj vlastnický podíl v serveru Zapakatel.cz a nadále již není většinovým vlastníkem tohoto projektu.
Redakce 6. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Minulý týden oznámila společnost Zapakatel.cz, že končí obchodní spolupráci se společností Slevomat.cz. Hlavní příčinou byly naprosto odlišné názory na výšku marží. Ta se pohybuje u Slevomatu údajně až kolem 22 %, zatímco u portálu Zapakatel.cz je to zhruba kolem 17 %. Situace byla pro nás už neudržitelná, brzdilo nás to v obchodních cílech, uvedl pro server Podnikatel.cz Tomáš Carba, šéf obchodníků Zapakatel.cz. 

Čtěte více: Zapakatel.cz: Došla nám trpělivost, obchodně končíme se Slevomatem

Proti  proti vyjádřením serveru Zapakatel.cz se ostře ohradil Tomáš Čupr, zástupce a zakladatel společnosti Slevomat.cz. Populistické vyjádření pana Tomáše Carby mě pobavilo. Plete dohromady zprávu o masérovi, který masíroval zadarmo po krachu jiného portálu (z důvodu nízkých marží) a snahu Slevomatu o zachování marží, které zaručují dlouhodobou funkci portálů. Vyjádření pana Carby si tedy protiřečí. Zřejmě zapomněl, že Slevomat jako akcionář Zapakatele má detailní přehled o fungování jejich firmy, uvedl Čupr.

Čtěte více: Tomáš Čupr: Populistické vyjádření zástupce Zapakatel.cz mě pobavilo

Slevomat snižuje vlastnický podíl

EBF20-tip-témata1

Slevomat.cz aktuálně snížil svůj vlastnický podíl v serveru Zapakatel.cz a nadále již není většinovým vlastníkem tohoto projektu. Zároveň odvolal zástupce Slevomatu z vedení Zapakatele. Oznámil, že obchodní politiky skupiny Slevomat a serveru Zapakatel již nebudou nadále koordinovány.

Tomáš Čupr nehodlá důvody těchto kroků nijak komentovat. Přejeme našim kolegům ze Zapakatele hodně štěstí v další obchodní činnosti. Namísto krátkodechého cenového podbízení je naším cílem vytváření dlouhodobých, oboustranně výhodných partnerství se zákazníky i obchodními partnery a trvalá udržitelnost a finanční stabilita našich společností, sdělil Čupr.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).