Hlavní navigace

Mobilní přetlačovaná pokračuje, neomezené tarify nově i pro předplacené karty

16. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ISIFA
Vstup dvou virtuálních operátorů na trh opět vybudil konkurenci. Mobilní operátoři nabídku tentokrát zaměřili na zákazníky s předplacenými kartami.

Vstup dvou virtuálních mobilních operátorů na trh, Mobil.cz a GTS, opět zahýbal s nabídkou “klasických” operátorů, kteří se opět předhání s neomezenými balíčky. Tentokrát cílí na majitele předplacených karet. Čtěte, co nového jim který operátor nabízí.

Čtěte také: Revoluce na českém mobilním trhu, neomezené volání a SMS za 749 Kč měsíčně

Telefónica O2

Telefónica nabídne od 20. května svým zákazníkům s předplacenou kartou tři balíčky, které umožní neomezené volání a SMS. Platnost každého balíčku je 7 dní a po vypršení se vždy, při dostatečně velkém kreditu, automaticky obnoví. Nejlevnější balíček FREE O2 stojí 100 Kč a umožňuje pouze volné volání do sítě O2. Balíček FREE CZ vyjde zákazníky na 200 Kč a nabízí neomezené volání a SMS do všech tuzemských sítí a k tomu 250 MB dat. Pokud si zákazník připlatí ještě dalších 50 Kč, dostane kromě neomezeného volání a SMS celkem 750 MB.

Týdenní FREE balíčky si mohou od 20. května 2013 aktivovat všichni zákazníci předplacených služeb O2 s jedním z tarifů NA!HLAS, NA!DLOUHO a NA!PIŠTE. Aktivaci i deaktivaci balíčku bude možné provést zasláním aktivační SMS, balíčky též půjdou objednat přes samoobsluhu Moje O2.

Čtěte také: Pokuta pro Telefónicu kosmeticky snížena na 92 milionů, kauza zřejmě nekončí

Vodafone

Také Vodafone zacílil na své zákazníky s předplacenou kartou, kterým rovněž od 20 května nabídne dva nové balíčky. Na rozdíl od O2 se však jedná pouze o neomezené volání do sítě Vodafone. Cena u balíčku Neomezené volání do sítě na den činí 20 Kč denně a zákazníci si ho mohou aktivovat prostřednictvím Hlasové samoobsluhy, Internetové samoobsluhy nebo pomocí SMS ve tvaru VOLANI VF DNES 1234 na číslo 7700 (1234 nahradí zákazník svým heslem do Samoobsluhy). O aktivaci balíčku zákazníka během několika minut informuje SMS a od jejího doručení je balíček platný do půlnoci téhož dne.

Druhý balíček, Nonstop víkend, stojí rovněž 20 Kč. Aktivaci mohou provést zákazníci stejným způsobem. Pokud však zvolí SMS, musí uvést VIKEND A 1234 na číslo 7700 (1234 nahradí zákazník svým heslem do Samoobsluhy). Během několika minut pak obdrží potvrzující SMS o aktivaci služby, která platí od páteční do nedělní půlnoci.

T-Mobile

Server Podnikatel.cz oslovil i společnost T-Mobile, zda připravuje pro zákazníky s předplacenými kartami nějaké neomezené balíčky. Jak však uvedl Lukáš Hrabal z tiskového oddělení T-Mobile, žádné neomezené tarify pro předplacené karty firma nechystá a zatím plánuje zůstat u své stávající nabídky.

Foto: www.isifa.com

Autor článku

Kolektiv autorů serverů Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz. Rozhovor s vaší firmou na Podnikatel.cz? Vyzkoušejte Videobiz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).