Hlavní navigace

Potřebujete rozšířit vozový park firmy? Finanční správa nabízí auta dlužníků

19. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 258398
Finanční správa jako zdroj vašeho firemního vozového parku. Vydražit můžete kamiony, ale i závodní speciály.

Cest, jak levně a výhodně pořídit firemní vůz, se nabízí hned několik. Jedna z nich vede dokonce i přes Finanční správu. Ta pořádá pravidelné dražby, a to jak osobních, tak užitkových vozidel.

Čtěte také: Firemní vůz na úvěr nebo leasing? Obojí se může vyplatit


Autor: 258398

Finanční správa pořádá dražby zabavených vozidel.

  V prvním kvartálu roku 2015 opět Finanční správa ČR pořádá zajímavé dražby. Dražit tak můžete vozidla počínaje Škodou Fabia a konče tahačem návěsů Renault Magnum, říká Petra Petlachová, mluvčí Generálního finančního ředitelství.

Mohlo by vás zaujmout: Pětina firemních aut je zneužívána. Můžete šmírovat své zaměstnance? A jak?

Dražby se konají vždy na jednotlivých finančních úřadech. Například hned zítra, 20. února 2015, si můžete přijít k osobnímu automobilu VOLVO V 70 kombi 2,4 T, které se draží na Finančním úřadě v Praze na Jižním Městě. Pokud se zadaří, můžete ho získat za nejnižší možnou cenu 36 000 korun. Na Finančním úřadě v Klatovech se pak chystá dražba osobního automobilu BMW 523I. Další termíny dražeb, včetně popisu nabízených vozů, najdete na stránkách Finanční správy.

Vozidla, která jsou v dražbách nabízena, byla původně majetkem dlužníků. Finanční úřady tento majetek nezodpovědným plátcům zabavují. Vytěžené peníze jdou na pokrytí daňových nedoplatků, které vznikly neplněním daňových povinností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).