Hlavní navigace

Do Česka vstoupila další služba na rozvoz jídla, chce se stát jedničkou na trhu

Autor: www.isifa.com
Redakce

Službám, které se zaměřují na rozvoz jídla, přibyla konkurence. Na trh vstoupila platforma Foodpanda, která působí v dalších 27 zemích světa.

Doba čtení: 2 minuty

Do Česka zamířil další silný hráč, který působí v oblasti rozvozu jídla a který se chce stát na tuzemském trhu jedničkou. Jedná se o platformu Foodpanda, která působí v dalších 27 zemích světa. Před týdnem Foodpanda vstoupila rovněž na trh v Rumunsku a uskutečnila akvizici v Brazílii. Foodpanda (někde pod značkou) Hellofood působí v Indii, Indonésii, Malajsii,  v Pákistánu, Singapuru, na Taiwanu,  v Thajsku,  ve Vietnamu,  v Ghaně,  na Pobřeží Slonoviny, v Keni, Maroku, Senegalu, Nigérii, Saudské Arábii, Rusku, Argentině, Brazílii, Chile, Kolumbii, Mexiku, Peru, Maďarsku, Venezuele, Polsku, na Ukrajině, v Rumunsku a nyní i v České Republice.

Čtěte také na Lupa.cz: Služby na rozvoz jídla mají novou konkurenci, do Česka vstupuje Foodpanda

Foodpanda se zatím rozjíždí

Ilustrační obrázek
Autor: www.isifa.com

Ilustrační obrázek

Od včerejška si lidé v Česku mohou vybrat další službu na rozvoz jídle. Konkrétně se jedná o službu na adrese www.foodpanda.cz, kde si lidé mohou objednat jídlo a nechat si jej dovézt do práce nebo domů. Foodpanda aktuálně nabízí jídla od 7 partnerů, jedná se například o restaurace Sushitime, Pizza West, Curry Palace, Wasabi Sushi. Foodpanda nicméně plánuje brzké rozšíření nabídky. Služba je též dostupná prozatím pouze v Praze.

BRANDstorming tip Kortanová

Jídlo přes Foodpandu lze objednat přes webové stránky. Brzy by měla přibýt také možnost speciální mobilní aplikace. Jsem velmi rád, že přinášíme Foodpandu do České republiky. Ve střední a východní Evropě už jsme ukázali naši jasnou ambici rychle vystoupat na pozici tržní jedničky a náš tým udělá všechno pro to, abychom i u nás zopakovali tento globální úspěch, vysvětluje Peter Varga, ředitel Foodpanda pro Českou republiku.

Foodpanda se tak zařadila mezi několik dalších služeb, které již v současnosti rozvoj jídla nabízí. Rozvoz jídla v Česku nabízí třeba DameJidlo.cz, Jidloted.cz nebo Rozvozjidla.cz. Foodpanda má však oproti již zaběhnutým společnostem co dohánět. DameJidlo.cz nabízí rozvoz po celé ČR a v nabídce má nyní 509 restaurací. Jidloted.cz spolupracuje s více než 200 restauracemi v Praze, Brně, Ostavě a Liberci. Rozvozjidla.cz má pak v nabídce 14 pražských restaurací.