Hlavní navigace

Přizpůsobte svůj byznys hokejovému šampionátu. Je to jistota výdělku

22. 4. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: www.isifa.com, podle licence: Rights Managed
Hokejové mistrovství jako ideální příležitost k vyšším výdělkům. Především provozovatelé barů a restaurací by neměli nic podcenit. Čím podnik určitě vybavit?

Už za pár dní odstartuje sportovní událost roku – Mistrovství světa v ledním hokeji 2015, které se v letošním roce uskuteční v České republice. Český podnikatel by mě zbystřit a už v tuhle chvíli by měl řešit, jak na takové události co nejvíce utržit. Příležitostí bude nespočítaně.

Mohlo by vás zaujmout: Připomeňte si: V jakých případech se nemusí platit autorské poplatky? Odpovídají právníci

Ilustrační obrázek.
Autor: www.isifa.com, podle licence: Rights Managed

Ilustrační obrázek.

Velkou šanci pozvednout tržby během šampionátu budou mít jak zařízení, která nabízejí ubytovací služby, tak bezpochyby ty podniky, kde se budou shlukovat hokejoví nadšenci a fanoušci, kteří nesehnali lístky, nebo na ně byly moc drahé. To, co neinvestovali do vstupenek, zaručeně investují do času stráveného v barech a hospodách, které poskytnou ideální podmínky pro sledování hokejových zápasů.

Čtěte také: Češi jsou mistři světa v hokeji a facebookové blbosti

Kolik restauratéři a provozovatelé barů na šampionátu vytěží, se nedá předpovědět. Jasné ale je, že celá akce bude mít pozitivní vliv na jejich byznys: Je to jednorázová akce, kdy se počítá, že tady bude zvýšený počet turistů. Ale ten vedlejší efekt, který tam vidíme jako zajímavý, je ten, že sem přijede spousta lidí, kteří by sem třeba normálně nepřijeli. A možná že se rozhodnou pro další návštěvu například s rodinou, prozradil Českému rozhlasu šéf Asociace hotelů a restaurací Václav Stárek.

Nabídněte zákazníkům komfort, bez projekce na MS v hokeji nevyděláte

Jak uvádí společnost 2GIS, jen v Praze nabídne ideální zázemí pro sledování sportovních přenosů 661 podniků. Z toho pak 556 restaurací a 105 barů.

Mohlo by vás zaujmout: Dostaňte hosty do svého podniku prostřednictvím rezervační aplikace

Čím je třeba podnik vybavit, aby lákal potenciální zákazníky – hokejové fanoušky:

  • poskytněte možnost sportovních přenosů
  • přizpůsobte otevírací dobu
  • Wi-Fi připojení
  • umožněte platit útratu kartou
  • vybavte se dostatečným množstvím alkoholu
  • lákejte informacemi o možnosti živých přenosů na webu, ale i pomocí bannerů

Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 se koná v České republice. Jde o 79. šampionát v pořadí. Startuje 1. května a končí 17. května 2015. Turnaj se bude odehrávat v Praze v O2 Aréně a v Ostravě v ČEZ Aréně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).